top of page
Ieškoti

Butikinės sporto studijos: 5 priežastys, kodėl nebenorėsite mesti sportuoti

Sportinės veiklos įvairovė šiai dienai pribloškianti. Artėjant vėsesniam metų laikui daugelis fiziškai aktyvių žmonių rinksis, kur stiprinti savo kūną šį sezoną. Didžiulė fitneso industrija siūlo nuo intensyvių paskutinius prakaito lašus išspaudžiančių cross fit ar hiit treniruočių iki ramesnių ir lėtesnių jogos, kalanetikos, pilates užsiėmimų.

Butikinės studijos yra nauja ir sparčiai populiarėjanti sporto verslo kryptis pasaulyje, kuri klientui siūlo daugiau nei treniruotę. Tai treniruočių patirtis, kuri griauna nusistovėjusius standartus sportuoti vardan tobulo kūno bei skatina tai daryti dėl sveikatos tikslų, siekiant geriausios savo kūno formos ir pamirštant medijos įžymybes. Ši kryptis skatina rinktis pozityvų mąstymą apie kūną, kuriame gyvename, iškeliant sveiką kūną aukščiau už kilogramų numetimo idėją. Butikinės studijos, tai vietos, kurios nei kiek neprimena didžiulių iš tolo matomų ir girdimų sporto klubų. Atvirkščiai, dažniausiai tai nedidelės jaukios studijos, už kurių durų žmonės palieka dienos įtampą ir stresą. Treneriai skatina nenukrypti į kraštutinumus, rinktis balansą treniruotėse, mityboje, darbe ir poilsyje, nes alinantis treniruočių lankymas kiekvieną dieną nėra kelias į tikrąją sveikatą, tai pat kaip sportavimas nereguliariai nesuteikia ilgalaikės naudos. Grupiniai užsiėmimai butikinėse studijose yra puiki vieta sportuoti su draugais arba susipažinti su naujais. Be to, privaloma registracija į treniruotes veikia kaip įsipareigojimas sau. Tai kas traukia vis daugiau žmonių sportuoti butikinėse studijose?


Asmeninis dėmesys


Nuolat daugėja klientų, kurie ieško ne tik kokybiškų prekių ar paslaugų, bet ir asmeninio ryšio su produkto gamintoju ar paslaugų teikėju. Butikinės studijos orientuotos į itin kokybiškas paslaugas teikiamas kelių žmonių ratui vienu metu, o ne didžiulei auditorijai. Jei treniruotėse grupę sudaro iki 10 žmonių, galite tikėtis, kad treneris jus matys, paskatins, prižiūrės ir palaikys.


Geriausi specialistai


Paviršutiniškai savo sritį išmanantys sporto treneriai vis dažniau tampa retenybe. Paprastai butikinėse studijose jie yra aktyvūs savo srities entuziastai, kurie pabaigę vienus mokymus, toliau gilina žinias kituose, važiuoja į konferencijas ir keičiasi idėjomis su kolegomis. Šie specialistai gali užtikrinti treniruočių saugumą ir kokybę.


Jauki atmosfera


Nedidelės sporto studijos dažniausiai jungia vietinę žmonių bendruomenę. Čia klientai renkasi ne tik sportuoti, bet ir asmeniškai pabendrauti su treneriu, kitais lankytojais. Butikinės studijos paprastai yra nedidelės, tačiau pasižymi skoningais interjerais, kokybišku inventoriumi, jaukia ir saugia aplinka.


Nenusibostančios treniruotės


Nuo kiekvieno žmogaus individualių poreikių priklauso, ar jis lankosi kelių tipų treniruotėse, ar išsirenka mėgstamiausią ir lankosi tik jose. Didele dalimi treniruočių pasirinkimas priklauso nuo trenerio, nes jo charizma ir bendravimo būdas nulemia, ar lankytojui konkreti treniruotė patiks. Specializuotos, vieno treniruočių tipo studijos, rizikuoja tapti nuobodžios lankytojams, nes nepasiūloma įvairovė. Vilniaus Antakalnio mikrorajone esanti “Ugnės kalanetikos studija” specializuojasi tik kalanetikos treniruotėse, bet kiekvienas kalanetikos užsiėmimas paįvairinamas naudojant ne tik savo kūno svorį, bet ir papildomas priemones - didelius ar mažus gimnastikos kamuolius, pasipriešinimo juostas, atramas, svarelius, volus ir kt. Skirtingą charakterį užsiėmimui suteikia įvairi muzika, kuri gali būti nuo lounge tipo iki bliuzo ar elektroninės.


Teigiami rezultatai


Svarbiausia priežastis lankyti butikinę studiją yra laukiami rezultatai. Žmonės eina sportuoti dėl įvairių tikslų, pavyzdžiui, dėl geresnės savijautos, lankstumo, skausmo pašalinimo, kūno apimčių sumažinimo ir pan. Mažose sporto studijoje asmeninis ryšys su treneriu yra norma, o ne atsitiktinumas, todėl lankytojui daug lengviau įgyvendinti savo tikslus, o treneriui į juos atsižvelgti.


Butikinė studija Antakalnyje “Ugnės kalanetikos studija” šį rudenį mini 1 metų sukaktį. Nėra nieko geresnio kaip įžengti į mėgstamą studiją, apsirengti patogią aprangą ir laukti treniruotės pradžios jaukioje aplinkoje tarp bendraminčių, o po treniruotės išeiti atsigavus emociškai ir fiziškai!Ugnė Bernotienė

"Ugnės kalanetikos studijos" įkūrėja ir vadovė76 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page